Nástěnné svítidlo FLEXIA

 
Výrobce:
ARTEMIDE

Designová světla ARTEMIDE  Italská kvalita osvětlení Společnost na výrobu originálních svítidel Artemide byla založena v roce 1959 v Itálii Ernestem Gismondim a Sergiem...

DESIGN:
Mario Cucinella
Mario Cucinella

Mario Cucinella se narodil v Palermu v roce 1960 a je italský architekt, designér a akademik, který se proslavil zejména svými ekologicky udržitelnými stavbami. V roce 1986 absolvoval studium v...

Nástěnné svítidlo Flexia

Špičkové osvětlení


Moderní nástěnné svítidlo FLEXIA představuje hru viditelného - tedy barev a materiálu, s neviditelnými prvky, které tvoří světlo. Návrháři se při jeho tvorbě inspirovali japonskými origami, tedy zvířátky a tvary skládanými z papíru. Unikátní technické know-how ARTEMIDE se zde mísí s udržitelným designem Maria Cucinelli. Součástí světla jsou akustické panely, které pohlcují hluk s okolního prostředí. Patentovaná technologie Discovery zaručuje dokonalý rozptyl světla přes průsvitnou plochu tak, aby odpovídalo mezinárodním standardům pro osvětlení pracovních prostor. 

Prozkoumejte jedinečný design z Itálie

Značka Artemide těší své zákazníky již od roku 1959. Její zakladatelé, Ernesto Gismondi a Sergio Mazzo, si kladli za cíl tvorbu nových směrů i trendů ve svícení. Kladou velký důraz na kvalitu provedení i materiálů a hlavně na orignální design. Ke spolupráci přizvali mnoho světových designérů a i klasické kousky jsou v jejich podání mistrovským dílem. Nabízí stolní i stojací lampy, nástěnná či stropní svítidla a spoustu neotřelých kousků, které se postarají o kouzelnou atmosféru. 

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 900
Hloubka (délka) (mm) 380
Celková výška (mm) 890
Záruka (měsíce) 24

Katalog
artemide_flexia_wall_light_green_4751308_en.pdf
Book 2020.pdf
Design_2020.pdf
Architectural_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Závěsné svítidlo FLEXIAZávěsné svítidlo FLEXIA

Závěsné svítidlo FLEXIA

ARTEMIDE63 181 CZK