Křeslo VIENI s nízkým opěrákem

Cena za kus bez DPH
18 260 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 095CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 095
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Stylové křeslo VIENI s nízkým opěrákem 

Propadněte italskému designu

Stylové křeslo VIENI s nízkým opěrákem je prostorné a nepřehlédnutelné, navíc zajišťuje i mimořádný komfort. Díky důmyslnému  designu z dílny Edie & Paolo Cianich je výraznost italského designu poznat v každém detailu. Hladká šitá linie zdůrazňuje oválný tvar křesla. Kostra a moderně štíhlá podnož jsou lakované kovové nebo chromové, přičemž na výběr máte z několika barevných odstínů. Podnož je zakončena kluzáky pro keramické podlahy, beton a koberce. Nohy jsou zkosené, což zlepšuje celkovou stabilitu. Křeslo je čalouněné. Čalounění sedáku a opěráku vybíráte zvlášť, je tedy možné buďto vše sladit do jednoho celku nebo naopak vytvořit originální kombinace. Model je k dispozici také s vysokým opěrákem. V případě dalších dotazů ohledně možných konfigurací křesla nás neváhejte kontaktovat.

Kolekce Vieni s italským nádechem 

Kolekce sedacího nábytku VIENI se skvěle hodí do moderních veřejných interiérů, domácích prostor a útulných prostor typu lounge. Celá kolekce skládající se z křesel a podnožek vybízí k odpočinku a relaxaci. Při tvorbě byla pozornost věnována hlavně detailům,  povrchové úpravě a nejvyšší kvalitě použitých materiálů. To vše činí kousky z kolekce Vieni moderní a elegantní. Hlavním prvkem je výrazný kupolovitý tvar sedáku, do kterého si sednete a nebudete chtít vstát. Podnože jsou k mání ve třech kovových a jedné dřevěné verzi. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 830
Celková výška (mm) 935
Výška sedáku (mm) 415
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,6
Hmotnost produktu (kg) 15
Materiál látka, kov

3D prvky
vieni - DWG_2D.zip
vieni - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty