Zahnutá sedačka QD RO45 S OUT

Cena za kus bez DPH
15 540 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 803CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 803
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
Kůže zákazníka
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

DESIGN:
Kasper Mose
Kasper Mose

Kasper Mose vystudoval Aarhus School of Architecture v roce 2008 na Institute for Design. Kasper získal zkušenosti v oboru především v předních dánských architektonických firmách, jako je...

Stylová zahnutá sedačka QUADRA QD RO45 S OUT

Nejlepší volba pro veřejné interiéry

Stylová zahnutá sedačka QUADRA QD RO45 S OUT nabízí efektivní a snadný způsob, jak rozbít konvence tradičních konferenčních a recepčních systémů. V dnešním světě plném ruchu a hluku každý hledá dobré místo pro práci, relaxaci a odpočinek, nebo jen pro to, aby se soustředil na důležitý rozhovor. QUADRA není jen pohovka, ale soukromým místem pro setkávání. Kostra sedačky s opěrákem, která je netradičně prohnutá, je na výběr v chromované nebo lakované kovové variantě a ve vámi vybraném odstínu. Elegantně štíhlá podnož, která je v přímém protikladu k robustní mase pohovky, je zakončena kluzáky buďto na dlažbu, beton a koberce nebo za příplatek kluzáky na dřevěné podlahy a lamino. Poskytují dokonalou ochranu podlahy proti poškrábání či odření. Stěny nábytku QUADRA jsou potaženy speciální akustickou netkanou textilií s pestrým portfoliem barevných variant, která zlepšuje komfort rozhovorů v kanceláři a snižuje hluk. Speciálním doplňkem, který doporučujeme pořídit zejména pro komerční a veřejné interiéry či kancelář, je kovový konektor pro spojování prvků QUADRA do větších celků. Pohodlí a výkonnost mohou konečně kráčet ruku v ruce! 

Kolekce modulárních sedadel QUADRA

Praktická a odolná

QUADRA je systém modulárních sedadel, které nabízí téměř neomezené možnosti konfigurace. Z modulů lze vytvářet sestavy, které viditelně zlepší funkčnost místností, průchodů a vytvoří přátelská místa pro setkávání nebo rozhovory.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1065
Hloubka (délka) (mm) 690
Celková výška (mm) 750
Výška sedáku (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,8
Hmotnost produktu (kg) 25
Materiál látka/kůže, kov

3D prvky
quadra - DWG_2D.zip
quadra - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty