Barová židle TRACY 595

Cena za kus bez DPH
9 386 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 357CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 357
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Emilio Nanni
Emilio Nanni

Emilio Nanni vystudoval architekturu ve Florencii. Vyučoval na různých katedrách architektury a designu v Itálii. Založil studio Emilio Nanni | ENa + d | zaměřené na design, architekturu,...

Dřevěná barová židle TRACY 595 s opěrákem

Designová barová židle TRACY z mořeného bukového dřeva si získá srdce milovníků jednoduchého, ale originálního designu. Charakteristickým znakem tohoto modelu je jemné zakřivení sedáku i opěráku. Kromě přírodních odstínů nabízíme také lakování v pestré škále barev. Díky odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér kanceláře, hotelu, restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat židli s ostatními modely TRACY ve stejném designu.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Rozmanitá kolekce Tracy

Kolekci Tracy navrhl pro italského výrobce Billiani Emilio Nanni ve dvou verzích: s opěradlem ze zakřivené překližky nebo tenkých příček. V této rozmanité řadě najdete barové židle nebo židle. ještě vyšší komfort poskytkou modely s čalouněním. Tracy je řešením pro ty, kteří hledají kvalitní designové židle do domácnosti, ale také do hotelových, restauračních, kancelářských a jiných veřejných prostor.

Židle z masivního buku se stylovým a pohodlným zakřivením je vybavena dřevěným nebo čalouněným sedákem. Druhou variantou je židle z masivního buku s elegantně zakřiveným opěradlem z tenkých příček a zakřiveným dřevěným nebo čalouněným sedadlem.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 440
Hloubka (délka) (mm) 390/490
Celková výška (mm) 1020
Výška sedáku (mm) 800
Hmotnost produktu (kg) 6,1
Objem balení (m3) 0,29
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Dřevěná židle TRACY 567

Dřevěná židle TRACY 567

BILLIANI8 054 CZK
Doprava zdarma
Dřevěná židle TRACY 565

Dřevěná židle TRACY 565

BILLIANI7 881 CZK
Doprava zdarma
Barová židle TRACY 597

Barová židle TRACY 597

BILLIANI11 546 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE