Svícen FARO - beton, set 3ks

Cena za kus bez DPH
1 068 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 292CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 292
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
Výrobce:
BLOMUS - logo

BLOMUS - Designové bytové doplňky z nerezu BLOMUS je německý výrobce nerezových doplňků pro domácnost se sídlem v Sundernu (Severní Porýní-Vestfálsko). Bytové doplňky BLOMUS jsou...

Set designových svícnů Faro 

S citem pro design

Nahraďte elektřinu a vykouzlete si romantický večer se setem designových svícnů Faro. Svícny jsou vyrobeny z matné nerezové oceli, betonu a matného skla, působí tedy velmi elegantně a stylově a stabilně. Vhodné jsou pro svíčky o průměru 4 cm. Díky matnému sklu prostupuje světlo velmi jemně a dodává interiéru něžný nádech. Rozměry svícnů jsou: výška 21 cm, průměr 5 cm. Dopřejte si romantiku s tímto dokonalým designovým kouskem. 

Blomus - nadčasová krása nerezové oceli

Nekompromisní oddanost kvalitě, to je jeden z charakteristických znaků společnosti Blomus. Právě díky tomu se jejich výrobky dostaly do popředí světa mezinárodního designu. Firma již od svého založení využívá nerezovou ocel, která hraje zásadní roli v jejich úspěchu. Přestože se jejich produktová řada rozrostla na širokou škálu předmětů ze stejně rozmanitého výběru materiálů, jako jsou kamenina, uzený korek, len, beton a dřevo, stále si společnost váží jedinečných vlastností nerezové oceli. A to jak ve společnosti jiných materiálů, tal v osamoceném stavu v celé její nenápadné dokonalosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 210
Počet kusů v balení 3
Záruka (měsíce) 24
Materiál Matná nerezová ocel, beton a matné sklo
Průměr (mm) 50

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE