Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27500 - 200x280 cm

Cena za kus bez DPH
29 467 CZK
Cena za kus včetně DPH
35 655CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
35 655
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN - logo

Luxusní koberce BRINK & CAMPMAN  Tkané, všívané i ručně vázané  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých...

Luxusní koberec Morris & Co, Autumn flowers

Efektní kombinace barev

Tento zdobený koberec Morris & Co, Autumn flowers vychází ze ikonických návrhů britského textilního designéra Williama Morrise a má složitý květinový vzor. Tento koberec v jemných odstínech švestky a šedé barvy rozjasní unavené interiéry. Textura smyček, která je vyrobena v Indii pomocí čisté novozélandské vlny a viskózy, je luxusně měkká a silná, přičemž hedvábná viskóza poskytuje sametovou strukturu a lesklý povrch. Díky měkké a husté textuře je tento koberec obzvláště vhodný pro ložnice a obývací pokoje, kde je jisté, že dodá vašemu dekoru nádech elegance a pohodlí. Vlněné koberce jsou vysoce odolné, po stlačení nábytkem rychle obnovují svoji výšku a objem. Díky přirozenému zpomalení hoření a vysoké odolnosti proti skvrnám si můžete být jisti, že tento koberec zůstane ve vašem domě po celá léta.

Dokonalé koberce Morris & Co

Koberce Morris & Co jsou ručně vyráběny s použitím těch nejlepších materiálů s využitím renomovaných a ikonických vzorů od Williama Morrise, jednoho z nejvlivnějších návrhářů hnutí Arts & Crafts Movement. Každý ohromující design je vyroben výhradně společností Brink & Campman s těmi nejlepšími vlněnými přízemi, které vytvářejí tlustou, měkkou texturu a výraznou barevnou paletu Morris & Co, která dodá každému domovu nádech historie.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 2800
Celková výška (mm) 12
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna, viskóza

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27508 - 140x200 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27508 - 170x240 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27500 - 140x200 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27508 - 200x280 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, AUTUMN FLOWERS 27500 - 170x240 cm
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE