Koberec MORRIS & CO, LODDEN MANILA 27801 - 170x240 cm

Cena za kus bez DPH
21 816 CZK
Cena za kus včetně DPH
26 397CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
26 397
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN - logo

Luxusní koberce BRINK & CAMPMAN  Tkané, všívané i ručně vázané  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých...

Tradiční koberec Morris & Co Lodden Manilla 27801 - 170x240 cm

Dotyk historie ve vašem interiéru

Tento úžasný koberec Morris & Co Lodden Manilla má složitý design od ikonického britského designéra Williama Morrise, jednoho z vůdců hnutí Arts and Crafts. Tato nápadná řada květů a listů skutečně ztělesňuje Morrisův jedinečný styl, který byl známý pro stylizované rostlinné formy a ploché barevné palety. Bohaté odstíny barev se složitými mřížemi tvarů granátového jablka je inspirován středověkými tapiseriemi. Umístěte do svého interiéru pro zvýraznění tradičního stylu. Textura smyček, která je vyráběna v Indii čistou novozélandskou vlnou a viskózou, je luxusně měkká a silná, takže se obzvláště hodí do obývacích pokojů a ložnic, místností, kde je pohodlí velmi důležité. Viskóza dodává krásnou sametovou texturu a jemný lesk pod světlem, zatímco vlna dodává odolnost a objem.

Dokonalé koberce Morris & Co

Koberce Morris & Co jsou ručně vyráběny s použitím těch nejlepších materiálů s využitím renomovaných a ikonických vzorů od Williama Morrise, jednoho z nejvlivnějších návrhářů hnutí Arts & Crafts Movement. Každý ohromující design je vyroben výhradně společností Brink & Campman s těmi nejlepšími vlněnými přízemi, které vytvářejí tlustou, měkkou texturu a výraznou barevnou paletu Morris & Co, která dodá každému domovu nádech historie.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1700
Hloubka (délka) (mm) 2400
Celková výška (mm) 12
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, LODDEN 27808 - 200x280 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, LODDEN 27808 - 140x200 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, LODDEN MANILA 27801 - 140x200 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, LODDEN MANILA 27801 - 200x280 cm
Doprava zdarma
Koberec MORRIS & CO, LODDEN 27808 - 170x240 cm
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE