Koberec ORLA KIELY, PULSE YELLOW 060306 - 200x280 cm

Cena za kus bez DPH
27 131 CZK
Cena za kus včetně DPH
32 829CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
32 829
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN - logo

Luxusní koberce BRINK & CAMPMAN  Tkané, všívané i ručně vázané  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých...

Retro koberec Orla Kiely Pulse Yellow

Efektní barva pro váš interiér

Mít perfektní barevný mix koberce Orla Kiely Pulse Yellow je nutností. V retro stylu tohoto nápadného plochého koberce, který se skládá ze živých odstínů růžové a žluté, se dostanete zpět do šedesátých let. Tímto kobercem uděláte odvážné designové prohlášení. Koberec je obzvláště vhodný pro obývací pokoje, ložnice a jídelny. Textura je utkaná z čisté nové vlny a je tlustá a objemná, vhodná pro umístění pod nábytek a v rušných oblastech. Vlněné koberce jsou známé svou odolností vůči skvrnám a zpomalením hoření, což je činí obzvláště vhodnými pro rušné rodinné domy.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 2800
Celková výška (mm) 12
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Koberec ORLA KIELY, PLANT POT 059905 - 200x280 cm
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE