Cena za kus bez DPH
18 201 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 023CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 023
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
BUBOLA e NAIBO

Ručně malované obrazy BUBOLA e NAIBO  Originální dekorace pro váš domov Společnost BUBOLA e NAIBO vznikla již v roce 1976 na popud prvotního nápadu vytvářet kresby snímků. Dnes...

Dokonalá fotografie LS01 100x150

Okno do jiného světa

Pokud potřebujete doma nádech exotiky, moře a vůně cizích krajů, pomůže vám fotografie LS01 100x150. Letecký pohled na mořský břeh dodá do vašeho domova lehkost a nadčasovost. Fotografie je vytištěna na velkoformátovém polymetakrylátu PMMA. Díky tomu zůstane fotografie stálobarevná, a materiál, známý svou pevností vám zajistí, že bude vaše zdi zdobit dlouhou dobu. Rozměry fotografie jsou 100 x 150 cm. 

Bubola e Naibo - umění s rukopisem Itálie

Společnost Bubola e Naibo představuje a odpovídá na nové potřeby v oblasti vybavení a dekorace stěn tím, že navrhuje nápady pro obytné prostory. Filozofie společnosti se jednoduše zrodila z harmonického spojení tří základních prvků, které společnost definují: vášeň, tradice a inovace. Společnost nabízí obrazy všeho druhu od originálních barevných po černobílé. Velké oblibě se těší také jejich 3D obrazy s vystouplou vrstvou barvy, jejichž prvotřídní zpracování můžete obdivovat nejen okem, ale i dotykem. Oblíbené jsou také tištěné canvas, které dodají vašim prostorům umělecký a zároveň moderní vzhled. Bubola e Naibo není jen prodejcem originálních obrazů, ale specializuje se i na  zrcadla a nástěnný nábytek

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1000
Celková výška (mm) 1500
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,02

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony