Obraz Ladies in Carrara LA01

Cena za kus bez DPH
2 203 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 666CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
2 666
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
BUBOLA e NAIBO

Ručně malované obrazy BUBOLA e NAIBO  Originální dekorace pro váš domov Společnost BUBOLA e NAIBO vznikla již v roce 1976 na popud prvotního nápadu vytvářet kresby snímků. Dnes...

Originální obraz Ladies in Carrara LA01

Pro příznivce minimalismu

Elegance, jednoduchost, originalita. Tak lze charakterizovat unikátní obraz Ladies in Carrara LA01 značky BUBOLA E NAIBO. Kombinace jedinečné vnitřní části uměleckého díla a jeho širokého černého lemování s bílým detailem vytváří netradiční minimalistický dojem. Skvěle vypadá na zdi i s dalšími obrazy stejné série. Tento výrobek představuje v každém interiéru výrazný prvek, kterého si všimnete na první pohled, ale zároveň díky svému jednoduchému stylu nenaruší design žádného prostoru. Pakliže chcete svůj dům, kancelář či restauraci ozvláštnit a zútulnit, obraz Ladies in Carrara LA01 je tou správnou volbou.

Bubola e Naibo - umění s rukopisem Itálie

Společnost Bubola e Naibo představuje a odpovídá na nové potřeby v oblasti vybavení a dekorace stěn tím, že navrhuje nápady pro obytné prostory. Filozofie společnosti se jednoduše zrodila z harmonického spojení tří základních prvků, které společnost definují: vášeň, tradice a inovace. Společnost nabízí obrazy všeho druhu od originálních barevných po černobílé. Velké oblibě se těší také jejich 3D obrazy s vystouplou vrstvou barvy, jejichž prvotřídní zpracování můžete obdivovat nejen okem, ale i dotykem. Oblíbené jsou také tištěné canvas, které dodají vašim prostorům umělecký a zároveň moderní vzhled. Bubola e Naibo není jen prodejcem originálních obrazů, ale specializuje se i na  zrcadla a nástěnný nábytek

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 18
Celková výška (mm) 500
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony