Cena za kus bez DPH
7 281 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 810CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 810
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Rám Denise
Rám Viola
Rám Inga
Výrobce:
BUBOLA e NAIBO

Ručně malované obrazy BUBOLA e NAIBO  Originální dekorace pro váš domov Společnost BUBOLA e NAIBO vznikla již v roce 1976 na popud prvotního nápadu vytvářet kresby snímků. Dnes...

Abstraktní nástěnný obraz W667 100x150

Pro velké prostory

Výrazné textury a dokonalá kompozice, takový je obraz W667 100x150. Díky svému pojetí vynikne zejména v moderně laděných interiérech. Dílo je malováno ručně na plátno profesionálními umělci, proto je každý kus originál a uspokojí tak i náročné klienty. Díky akrylovým barvám v kombinaci s dalšími materiály má obraz zajímavou strukturu s plastickým efektem. Akrylové barvy jsou známé svou stálobarevností, obraz vám tedy bude v nezměněné podobě krášlit interiér dlouhá léta. Obraz je možné objednat s různými typy rámů, které doladí váš interiér. K obrazu je přiložen certifikát potvrzující, že tento obraz je skutečný originál. 

Bubola e Naibo - umění s rukopisem Itálie

Společnost Bubola e Naibo představuje a odpovídá na nové potřeby v oblasti vybavení a dekorace stěn tím, že navrhuje nápady pro obytné prostory. Filozofie společnosti se jednoduše zrodila z harmonického spojení tří základních prvků, které společnost definují: vášeň, tradice a inovace. Společnost nabízí obrazy všeho druhu od originálních barevných po černobílé. Velké oblibě se těší také jejich 3D obrazy s vystouplou vrstvou barvy, jejichž prvotřídní zpracování můžete obdivovat nejen okem, ale i dotykem. Oblíbené jsou také tištěné canvas, které dodají vašim prostorům umělecký a zároveň moderní vzhled. Bubola e Naibo není jen prodejcem originálních obrazů, ale specializuje se i na  zrcadla a nástěnný nábytek

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1000
Hloubka (délka) (mm) 38
Celková výška (mm) 1500
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,05

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony