Odpadkový koš KORZINA

Cena za kus bez DPH
3 959 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 790CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 790
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CASAMANIA - logo

CASAMANIA - Design z Itálie Italská společnost CASAMANIA, která spadá pod skupinu HORM.IT., byla založena v roce 1984 a během několika málo let si díky designové atraktivitě svých...

DESIGN:
Karim Rashid
Karim Rashid

Karim Rashid je opravdový kosmopolita – narozen v Egyptě, vychován v Anglii, chodil do školy v Kanadě a pracovat začal v Itálii, ovšem jen předtím než si 1993 otevřel své vlastní studio v New...

Designový víceúčelový koš KORZINA

odpad u vás nebude mít šanci


Spousta z nás má spojený odpadkový koš s něčím nehezkým. Přece jenom do nich vyhazujeme věci, které již nepotřebujeme, a kterých se potřebujeme zbavit. Odpadkový koš KORZINA vás ale přesvědčí, že i takový pomocník může vypadat elegantně a vkusně. Je dostupný v mnoha barevných provedení. Matný koš je vhodný pro venkovní využití a je v barvě bílé a lesklý lakovaný finiš je vhodný pro vnitřní využití. V případě lakovaného finiše není vhodné koš umístit ven. Koše jsou uvnitř bílé.

Designová kolekce KORZINA


Kolekce KORZINA od amerického designéra Karima Rashida si pohrává se slovy a jazyky. Kolekce obsahuje jednu položku a to odpadkový koš. Pro ty, kteří umí rusky, nebylo těžké uhodnout o čem tato kolekce bude. Název Korzina znamená v ruském jazyce koš. Rashid se při výrobě zaměřil na takto jednoduchý objekt a vytvořil z něj designový kousek. Koš svým designem připomíná spíše květináč či dekoraci, tudíž není tak okaté, že se jedná práce o odpadkový koš.


 

Přijďte si k nám pro radu


Nevíte si rady s výběrem toho správného kousku, nebo prostě jen potřebujete radu odborníka? Kontaktujte nás nebo nás přijďte navštívit do showroomu v Karlíně v ulici Urxova. Velmi rádi vám jakkoli pomůžeme, a to ať s výběrem jednoho kousku nebo i s tvorbou a realizací interiérových řešení komerčních i bytových projektů.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 622
Hmotnost produktu (kg) 5,25
Objem balení (m3) 0,101
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Polyethylen
Venkovní použití Ano
Průměr (mm) 375

Katalog
korzina_produktovy_list_EN.pdf
korzina_technicky_list_EN.pdf
3D prvky
CASAMANIA-korzina_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE