Cena za kus bez DPH
146 899 CZK
Cena za kus včetně DPH
177 748CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
177 748
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
CONTRAL - logo

CONTRAL - Outdoorový nábytek z Itálie Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže na nábytek značky Contral můžete...

Okouzlující altán SAMUI

pro nerušené chvíle plné odpočinku

Altán SAMUI je perfektním společníkem pro chvíle plné odpočinku. Svým designem a provedením navodí uvolněnou atmosféru a přemění každý prostor v oázu klidu a relaxace. Konstrukce je tvořena vysoce kvalitním hliníkem stříkaným komaxitem, díky čemuž je altán velmi odolný a odolá různým nepřízním počasí. Nabízí také mnoho různých nastavení, které se vždy přizpůsobí vašim preferencím. Dopřejte si maximální relax ve stylu a luxusu s altánem SAMUI.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 2000
Celková výška (mm) 2000
Objem balení (m3) 2,00
Počet kusů v balení 1
Snímatelný potah Ano
Materiál polyester, hliník

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE