Barová židle ALEX, vysoká

Cena za kus bez DPH
8 581 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 383CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
41 532
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CONTRAL

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

DESIGN:
Tým Contral
Tým Contral

Elegantní barová židle ALEX, vysoká

ideální volba do exteriérů

Barová židle ALEX od renomované značky CONTRAL v sobě snoubí precizní provedení s italským citem pro eleganci. Jedinečný vzhled barovky je zvýrazněn efektním výpletem z PVC tkaniny. Konstrukci pak tvoří pevný hliníkový rám, jenž zajišťuje vysokou odolnost i praktičnost a podtrhuje ladné křivky celé židle. Právě díky použitým materiálům je tolik vhodná pro venkovní použití. S tímhle kouskem zkrátka nelze šlápnout vedle. K dostání ve 2 barevných provedeních.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 4
Šířka (mm) 550
Hloubka (délka) (mm) 480
Celková výška (mm) 950
Výška sedáku (mm) 760
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,43
Hmotnost produktu (kg) 6,25
Hmotnost balení (kg) 25
Materiál polyester, hliník, HPL
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony