Konferenční stolek DOVER

Cena za kus bez DPH
8 789 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 635CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 635
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CONTRAL

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

Minimalistický konferenční stolek DOVER

ideální k venkovnímu posezení

Konferenční stolek DOVER je nepostradatelným společníkem pro každé venkovní posezení. Jeho podnož je vyrobena z vysoce odolného hliníku lakovaného komaxitem, díky čemuž se skvěle hodí do exteriérů. Pyšní se minimalistickým vzhledem, pod nímž jsou podepsaní designéři renomované italské značky CONTRAL. Stolová deska je poté vyrobena z materiálu HPL a její tloušťka činí 12 mm. Užijte si příjemné posezení a doplňte stolek DOVER židlemi i sedačkou ze stejné kolekce, s níž zaručeně přeměníte celou zahradu v oázu relaxace.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 950
Hloubka (délka) (mm) 590
Celková výška (mm) 360
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,05
Hmotnost produktu (kg) 9,7
Hmotnost balení (kg) 9
Materiál polyester, hliník
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony