Konferenční stolek LIDO

Cena za kus bez DPH
2 523 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 053CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
3 053
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CONTRAL - logo

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

Konferenční stolek LIDO

ideální k venkovnímu posezení

Konferenční stolek LIDO je skvělým parťákem pro každé venkovní posezení. Minimalistický design je podtrhnutý celokovovou konstrukcí z vysoce kvalitního hliníku, která je na závěr stříkaná lakem komaxit. Díky odolnosti použitých materiálů dokáže stůl přečkat nejednu nepřízeň počasí a počítá i s intenzivním používáním. Stolek je dostupný ve třech barevných provedeních s kruhovou deskou.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 450
Průměr (mm) Ø500
Rozměr / průměr stolové desky (mm) Ø500
Rozměr / průměr základny Ø400
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,02
Hmotnost produktu (kg) 8
Hmotnost balení (kg) 8
Materiál polyester, hliník
Venkovní použití Ano

Katalog
CAT_CONTRAL 2021 minima.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE