Barová židle UNI 380B plastová, 66 cm

Cena za kus bez DPH
9 674 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 706CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 706
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Se vzorem
Výrobce:
Et al

Ekologický nábytek Et al. Výrobky ohleduplné k životnímu prostředí Společnost Et al. se řadí mezi italskou špičku výrobců nábytku, v němž praxi trvající přes 60 let. Pro výrobu...

DESIGN:
Francesco Geraci
Francesco Geraci

Francesco Geraci se narodil v roce 1943 v Rijece. V roce 1962 se přestěhoval do Florencie, kde žije a pracuje dodnes. Od roku 1969 se věnuje průmyslovému designu. Geraci byl jedním ze...

Designová plastová barová židle UNI, 66 cm

Komfort a styl pro moderní interiér


Designová barová židle UNI se stane srdcovou záležitostí každého zapáleného milovníka moderních interiérů a stylového posezení. Barovku tvoří centrální kovová podnož s opěrkou na nohy a tvarovaný sedák z polypropylenu. Jak u podnože, tak i u plastového sedáku si můžete vybrat z několika barevných variant a navolit si tak kombinaci přesně podle svých požadavků a barevného ladění interiéru. S židlí UNI získáte kvalitní a komfortní posezení. 


Centrální podnož lakovaná nebo chromovaná.

Na výběr vysoká nebo nízká barová židle.


Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm.

Světový design pro veřejný prostor


Hlavní parketou italské nábytkářské značky Et al. je zejména posezení do veřejných prostor. Jejich produkty v sobě snoubí moderní, vizuálně atraktivní design a vsází výhradně na materiály prémiové kvality. Kolekce židlí UNI je těmto myšlenkám zcela věrná a jistě si vás získá svou originalitou a komfortem. Mezi židlemi této série najdete i díky škále barvených provedení ty pravé pro svou stylovou kavárnu, restauraci i firmu. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 430
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 1020
Výška sedáku (mm) 650
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,29
Hmotnost produktu (kg) 16,7

Katalog
metalmobil_katalog_sgabell_barstool.pdf
Metalmobil_katalog_at_home_compressed.pdf
Metalmobil_katalog_2021-2022.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty