Polštář PLAYA 204C

Cena za kus bez DPH
14 194 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 175CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 175
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
prosím zvolte
Reviva Hero
Fabthirty
Amelia
Fabthirty
Amelia
Fabthirty
Výrobce:
Et al

Ekologický nábytek Et al. Výrobky ohleduplné k životnímu prostředí Společnost Et al. se řadí mezi italskou špičku výrobců nábytku, v němž praxi trvající přes 60 let. Pro výrobu...

DESIGN:
Carlo Bimbi
Carlo Bimbi

Carlo Bimbi pracuje v oblasti designu již čtyřicet let. Získal diplom na Advanced Institute for Industrial Arts ve Florencii v roce 1968 a na téže univerzitě nyní vyučuje. Jeho raná díla sahají...

Polštář PLAYA

Venkovní posezení ve velkém stylu


Chcete si užít opravdové pohodlí v náručí rohového křesla PLAYA? Doplňte ho o nekonečně komfortní polštář PLAYA! Polštář je vyroben z vysoce kvalitních, odolných a nepromokavých materiálů, díky tomu je vhodný i pro venkovní použití. Vyberte si z bohaté nabídky krásných čalounění a vylaďte si posezení PLAYA přesně ve vašem stylu! 

Udržitelnost i estetika se značkou Et al.


Kvalitní materiály, neustálé inovace a ohleduplnost k životnímu prostředí. Italská značka Et al. již přes 60 let patří k těm nejlepším výrobcům nábytku. Židle, křesla, lavice i multisedáky špičkového designu i funkčnosti již slouží v řadě veřejných i soukromých objektů po celém světě. Mnoho ikonických produktů vzniklých na základě spolupráce s návrháři věhlasných jmen se pyšní prestižními oceněními. Společnost Et al. jde udržitelnou cestou při výběru materiálů i výrobních procesech. Recyklovatelnost, nízká spotřeba energie i důkladné testování jsou samozřejmostí. Nábytek je dostupný v široké škále povrchových úprav i barev, snadno s ním vybavíte domácnost nebo podnik v nejrůznejších stylech.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Venkovní použití Ano

Katalog
204c.pdf
metalmobil_katalog_outdoor.pdf
Metalmobil_katalog_at_home_compressed.pdf
Metalmobil_katalog_2021-2022.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Polštář Playa 203CPolštář Playa 203C

Polštář Playa 203C

Et al11 572 CZK
Křeslo PLAYA 203Křeslo PLAYA 203

Křeslo PLAYA 203

Et al10 773 CZK
Doprava zdarma
Pouf PLAYA 205Pouf PLAYA 205

Pouf PLAYA 205

Et al11 639 CZK