Závěsné osvětlení Cohen

Cena za kus bez DPH
2 350 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 844CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
2 844
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
FRANDSEN - logo

Bestseller, legenda a ročník 1968. Umíme si vybrat, s kým začneme v Praze spolupracovat. Proto jsme zvolili společnost FRANDSEN . O společnosti FRANDSEN Tradice od roku 1968...

DESIGN:
Benny Frandsen
Benny Frandsen

Benny Frandsen je dánský designer a majitel značky FRANDSEN. V roce 1966 vystudoval elektrické inženýrství a brzy si uvědomil, že od své práce vyžaduje mnohem víc. Proto založil svou vlastní...

Závěsné osvětlení Cohen


Pozorně se zadívejte na tvar lampy - nepřipomíná vám obrácenou skleničku na víno? Ať už inspirace pro lampu vzešla z čehokoliv, řada Cohen od dánské společnosti Frandsen vyniká čistými liniemi a elegancí.

“Lampy navrhuji řadu let. Vždy jsem navrhoval pro lidi, kteří upřednostňují vkus před cenou. Možná to zní tak, že mé výrobky jsou nechutně drahé, ale opravdu tomu tak není. Vždy jsem zbožňoval výzvu od návrhu produktu až po jeho finální verzi."

Desginer Benny Frandsen

Něco málo o lampě


• Stínítko lampy má v průměru 16, 25 nebo 32 cm
• Závěsný kabel je dlouhý 250 cm

• Poskytuje jasné a přímé světlo


Využití

Kam s ní?


Závěsná lampa Cohen se stane skvělým pomocníkem například nad jídelním stolem, v obývacím pokoji, ložnici, pracovně, kanceláři nebo v restauracích či kavárnách. Nadčasový design s čistými liniemi jistě podtrhne jakoukoliv místnost.

Hmotnost balení nebo produktu (kg) 7,1
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál kov
Registrujte se doprofizony
Novinka
Stojací lampa Cohen

Stojací lampa Cohen

FRANDSEN8 677 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE