Židle SoFi černá s područkami a s opěrkou hlavy, nižší sedák

Cena za kus bez DPH
31 857 CZK
Cena za kus včetně DPH
38 547CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
38 547
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Celobarevné provedení (lakovaný kov)
Leštěný hliník + lakovaný kov
prosím zvolte
Extreme
Select (Gabriel)
Patina
Note
Patina
Capture
Patina
Capture
Nexus
Comfort+
Sirdal and Suldal
Steelcut Trio 3
prosím zvolte
Látka MESH
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
HÅG - logo

HÅG - nová dimenze sezení Podstatou židlí HÅG je aktivní sezení. Všechny jsou vybaveny jedinečnou technologii HÅG in Balance® , která byla odborníky vyvinuta tak, že umožňuje...

Pohodlná židle SoFi černá s područkami a s opěrkou hlavy, nižší sedák

Pro maximální komfort

Pohodlná židle SoFi s područkami a opěrkou hlavy je stvořená tak, aby poskytovala potřebnou oporu v přirozené pozici vašeho těla. Ergonomické tvarování opěradla předchází bolestem zad při dlouhém sezení. Síťový materiál opěradla ve světle šedé či černé barvě poskytuje vzdušnost, kterou oceníte především během letního počasí. Područky si můžete zvolit pevné či posuvné dle vašich preferencí. Židle je vybavená technologií HÅG in Balance, která umožňuje plynulý pohyb sedáku dopředu i dozadu. Výška pístu židle je 165 mm, výška sedáku se tedy pohybuje od 395 mm do 545 mm. Tato výška je vhodná pro standartní velikost kancelářských stolů. Židle disponuje možností nastavení odporu záklonu, výšky a hloubky sedáku včetně nastavení bederní opěrky a opěrky hlavy. Vyberte si z mnoha barev čalounění pro ideální kombinaci ve vašem interiéru. Podnoží je k dispozici z lakovaného kovu či v jeho kombinaci s leštěným hliníkem. Typ podnoží se určuje dle povrchu, na kterém bude židle využívána - kolečka pro podlahy a koberce či kluzáky. K židli je možné dokoupit opěrku nohou pro jedinečný komfort při sezení. Využijte 3D konfigurátor produktu a prohlédněte si vámi zvolený model se všemi doplňky.

Zdravé sezení bez bolesti zad

Sedavé zaměstnání zapřičiňuje časté bolesti zad, které mohou vést až k celkovému zhoršení fyzické kondice včetně migrén či špatného trávení. Během sezení by chodidla měla být položena na podlaze alespoň v šíří pánve. Důležitým faktorem je i postoj těla, kdy by se záda neměla hrbit. Hrbením se posouvá krční páteř a dochází k nesprávnému dýchání. Důležitost zdravého sezení si uvědomuje i značka HÅG, kdy posláním firmy je dodání pohybu do pracovního prostředí. Produkty od HÅG stimulují intuitivní a přirozené pohyby těla. Variace různých pozic při sezení zajišťují zdravá záda bez bolesti a zvýšení produktivity při práci. Našich 6 tipů vám pomůže vybrat správnou pracovní židli.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600-715
Hloubka (délka) (mm) 380-460
Výška sedáku (mm) 395-545
Hmotnost produktu (kg) 17
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 120
Materiál hliník, plast, čalounění

Katalog
HAG SoFi factsheet ENG Oct19.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE