Hotel Holiday Inn

Realizováno:
první fáze: 6/2016 - 2/2017, druhá fáze 2/2018 - 3/2018
Místo realizace:
Praha
Objem realizace:
první fáze: 6.000.000,- Kč, druhá fáze: 7.000.000,- Kč

Architekt/ka

ALAX tým, architektonické studio ARCHINA

Realizované činnosti

  • výroba, dodávka a montáž interiérů hotelových exeutivních pokojů, exekutivních apartmánů a standardních pokojů
  • standardní i atypický hotelový nábytek, hotelová lůžka typu SPRINGBOX, matrace
  • židle, křesla, konferenční stolky
  • hotelové osvětlení, stolní lampičky, nástěnné osvětlení s LED čtecí lampičkou
  • zastínění oken, záclony a závěsy, interiérové dveře
  • další doplňky

Popis projektu

Realizace hotelu Holiday Inn probíhala ve dvou fázích pod taktovkou ALAX týmu a architektonického ateliéru ARCHINA. V první fází od června 2016 do února 2017 došlo ke kompletní rekonstrukci a vybavení exekutivních pokojů a exekutivních apartmá v 5. a 6. patře. Interiéry exekutivních pokojů a apartmánů prošly radikální změnou, kdy byl vyroben, dodán a smontován atypický nábytek speciálně navržený na míru pro hotel Holiday Inn. Pokoje a apartmány se vybavovaly hotelovými lůžky typu springbox a matracemi, židlemi, křesly a konfenčními stolky. Rekonstrukce zahrnovala i osvětlení v podobě stolních lampiček, nástěnných osvětlení s LED čtecí lampičkou či dalších doplňků jako zastínění oken, záclon a závěsů.


Následující druhá fáze proběhla od února do března roku 2018 a během ní se uskutečnily opravy a rekonstrukce standardních pokojů ve 3. a 4. patře. I v téhle části Alax tým zajistil celkové nábytkové vybavení pokojů od hotelových postelí typu springbox s čely, po vestavěné šatní skříně, atypické dveře do koupelen, kompletní stoly se zabudovanými mini ledničkami a další doplňky. Druhá fáze také zahrnovala dokončovací práce ve vybavování exekutivních pokojů a apartmá v 5. a 6. patře hotelu.


Celková cena realizace se vyšplhala ke 13.000.000,- Kč.

Hotel Holiday Inn
Kongresové centrum Praha, a.s.

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se v atraktivní lokalitě na Vyšehradě. Ve své nabídce pokojů poskytuje nově zrekonstruované exekutivní pokoje, apartmá s úchvatným výhledem na Prahu a standardní pokoje. Hotel Holiday Inn nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží či dálnice D1. Součástí hotelu je také vyhlášená restaurace Esprit, která svým hostům servíruje pravé gurmánské zážitky, konferenční prostory nebo pro milovníky sportu MiniGym.

https://www.kcp.cz
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE