Rozkládací sedačka REVIVUS

Záruční lhůta 5 let
Cena za kus bez DPH
45 092 CZK
Cena za kus včetně DPH
54 561CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
54 561
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Vivus
Phobos
Bouclé
Cordufine
Flashtex
Kůže Look
Elegance
Nist
Mixed Dance
Fanual
Soft
Twist
Kenya
Micro Check
Corduroy
Blida
Výrobce:
INNOVATION

Designové sedačky INNOVATION  Stylové posezení Innovation je dánská firma vyrábějící designový sedací nábytek. Všechno to začalo v roce 1971 skvělým nápadem zakladatele Flemminga...

DESIGN:
Per Weiss
Per Weiss

Designer Per Weiss je hlavním designovým ředitelem společnosti INNOVATION Living v rámci International Design Office. Důležitou součástí této značky se stal v roce 1989 - rok poté, co...

Pohodlná rozkládací sedačka REVIVUS

Do všech moderních interiérů


Praktická rozkládací sedačka REVIVUS je navržena s důrazem na ekologické materiály, recyklaci a snadnou údržbu. Pohovka s odolným kovovým rámem optimalizovaným pro recyklaci se pyšní matrací z recyklované granulované pěny. Odnímatelný potah sedačky a polštářů v několika variantách čalounění umožňuje snadné čistění. Standardní (dodání do 4 týdnů) i nestandardní látky (dodání do 6 týdnů) mají vysokou hodnotu  martindale. Konstrukce sedačky i její podnož jsou vyrobeny z černého kovu. 

Sedačku REVIVUS lze snadno přeměnit z pohovky na postel zatažením za sedadlo dopředu a sklopením opěradla. Rázem tak vznikne pohodlná manželská postel pro dva.


Jak vybrat rozkládací pohovku


Vybrat správnou rozkládací pohovku, která splní všechna vaše očekávání, může být někdy pěkně náročné. Jaké by měla mít rozměry, rozkládací mechanismus a matraci? To vám prozradíme v našem videu, ve kterém jsme shrnuli nejdůležitější informace, které vám tento nelehký úkol usnadní.  

Kvalitní matrace a čalounění

Sháníte do vašich komerčních či bytových prostor rozkládací pohovky? Pak byste se při jejich výběru měli soustředit nejen na jejich design, ale také na kvalitní provedení. Základem je pohodlná matrace, díky které se na pohovkách po rozložení skvěle vyspíte. Sedačky od INNOVATION se zabudovanými matracemi jsou vhodné pro každodenní přespání.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 1000 / 1350
Celková výška (mm) 880
Výška sedáku (mm) 440
Záruka (měsíce) 60

Katalog
COLLECTION BRIEF 2021 - ENG.pdf
INNOVATION_ COLLECTION_ BRIEF_2022.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony