Nástěnná lampa FOBOS K-2

Cena za kus bez DPH
5 513 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 671CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 671
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA

Osvětlení interiéru KANDELA Lampy ze dřeva, skla a oceli Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením....

Minimalistická nástěnná lampa FOBOS K-2

Dvě světla v jednom

 

Rádi si před spaním čtete a běžné světlo je pro vás moc silné? Designová nástěnná lampa FOBOS je designové elegantní svítidlo, které svou práci odvede přímo skvěle. Textilní stínítko je dostupné v bílém nebo černém provedení, stejně jako kovový úpon a držák. Přidané nastavitelné LED bodové svítidlo se hodí jako čtecí lampička a tomuto kousku dodává plusové body. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Minimalistická kolekce Fobos

Kolekce Fobos se skládá ze světel s extrémně jednoduchou strukturou, ale také s mimořádně elegantním designem. Díky extrémně jednoduchým tvarům je lampa dostatečně elegantní a univerzální pro použití v moderních i tradičních místnostech. Interiéry s lampami Fobos jsou mimořádně elegantní a jemné.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 160
Hloubka (délka) (mm) 160
Celková výška (mm) 300
Záruka (měsíce) 24
Materiál kov, látka

Katalog
Kandela_katalog_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty