Nástěnná lampa SZPILKA

Cena za kus bez DPH
3 394 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 107CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 107
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA - logo

KANDELA - Osvětlení pro vaše interiéry Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně   začala vyrábět...

Luxusní nástěnná lampa Szpilka

Jednoduché tvary

Zútulněte si domov dokonalým osvětlením, které prozáří váš interiér. Luxusní nástěnná lampa Szpilka je elegantní svítidlo se stínidlem, které svou práci odvede přímo skvěle. Lampa je k dispozici v několika barvách, stínidlo je vyrobeno z látky, základna z jasanu a ořechu. Lampa je k dispozici ve dvou velikostech. Rozměry lampy jsou: 26xØ20 cm, výška stínidla 15 cm a 46xØ20 cm, výška stínidla 15 cm. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W.

Elegantní kolekce Szpilka

Kolekce Szpilka se skládá z lamp se strukturou založenou na jednoduchých tvarech. Charakteristickým prvkem této rodiny jsou kubické stínidla intenzivních barev. Svítidla byla navržena tak, aby se přizpůsobila jakémukoli typu místnosti. Každá z lamp obsahuje náznak moderního designu, díky kterému je vytvořené uspořádání ohromující a zároveň extrémně jemné. Lampa obohatí vzhled každého interiéru o jedinečnou výzdobu, kterou tvoří dřevěný rám a působivá hra světel. Mnoho barevných variant svítidla a stínítka umožňuje vytvářet žárovky podle vašich preferencí.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 200
Hloubka (délka) (mm) 200
Celková výška (mm) 260; 460
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, látka

Katalog
Szpilka_.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stojací lampa SZPILKA

Stojací lampa SZPILKA

KANDELA10 773 CZK
Doprava zdarma
Závěsná lampa SZPILKA

Závěsná lampa SZPILKA

KANDELA4 848 CZK
Doprava zdarma
Stolní lampa SZPILKA

Stolní lampa SZPILKA

KANDELA4 444 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE