Nástěnné svítidlo JAZZ 1

Cena za kus bez DPH
5 620 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 800CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 800
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA - logo

KANDELA - Osvětlení pro vaše interiéry Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně   začala vyrábět...

Retro nástěnná lampa Jazz 1

Dotek starých časů

Chybí vám doma elegantní doplněk, který by dodal vašemu domu světlo? Retro nástěnná lampa Jazz 1 je elegantní svítidlo se stínidlem, které svou práci odvede přímo skvěle. Lampa je k dispozici v několika barvách, stínidlo je vyrobeno z látky, dřevěná podnož lakovaná černou, červenou či bílou. Rozměry lampy jsou: výška 48,5cm, Ø15 cm; výška stínidla 25 cm. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W.

Retro kolekce Jazz

Kolekce lamp Jazz, která se skládá ze svítidel z lakovaného dřeva v kombinaci s skládaným stínidlem. Kolekce byla inspirována minulými trendy, každá z lamp má však nádech moderního designu. Lampa je odkazem na minulost, kdy v salonech vládl retro styl a v srdcích lidí zněl jazz. Díky němu vytvořené uspořádání přenáší každého pozorovatele v čase, což z lampy dělá nejen zdroj světla, ale také originální a zároveň fenomenální výzdobu interiéru. Svítidlo se doporučuje jako další bodový a dekorativní zdroj světla.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 150
Hloubka (délka) (mm) 150
Celková výška (mm) 485
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, látka

Katalog
kandela-katalog-jazz.pdf
Kandela_katalog_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stojací lampa JAZZ

Stojací lampa JAZZ

KANDELA32 989 CZK
Doprava zdarma
Nástěnné svítidlo JAZZ 2
Doprava zdarma
Nástěnné svítidlo JAZZ 3
Doprava zdarma
Stolní lampa JAZZ

Stolní lampa JAZZ

KANDELA10 571 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE