Nástěnné svítidlo JAZZ 2

Cena za kus bez DPH
5 843 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 070CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 070
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA - logo

KANDELA - Osvětlení pro vaše interiéry Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně   začala vyrábět...

Retro nástěnná lampa Jazz 2

Starosvětská elegance

Dodejte svému domovu nádech tepla a útulna s novou lampu, která vám přinese nádech starých časů. Retro nástěnná lampa Jazz 2 je elegantní svítidlo se stínidlem, které svou práci odvede přímo skvěle. Lampa je k dispozici v několika barvách, stínidlo je vyrobeno z látky, dřevěná podnož lakovaná černou, červenou či bílou. Rozměry lampy jsou: výška 43,5 cm, Ø23 cm; výška stínidla 20 cm. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W.

Retro kolekce Jazz

Kolekce lamp Jazz, která se skládá ze svítidel z lakovaného dřeva v kombinaci s skládaným stínidlem. Kolekce byla inspirována minulými trendy, každá z lamp má však nádech moderního designu. Lampa je odkazem na minulost, kdy v salonech vládl retro styl a v srdcích lidí zněl jazz. Díky němu vytvořené uspořádání přenáší každého pozorovatele v čase, což z lampy dělá nejen zdroj světla, ale také originální a zároveň fenomenální výzdobu interiéru. Svítidlo se doporučuje jako další bodový a dekorativní zdroj světla.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 230
Hloubka (délka) (mm) 230
Celková výška (mm) 435
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, látka

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Nástěnné svítidlo JAZZ 3
Doprava zdarma
Stolní lampa JAZZ

Stolní lampa JAZZ

KANDELA10 571 CZK
Doprava zdarma
Nástěnné svítidlo JAZZ 1
Doprava zdarma
Stojací lampa JAZZ

Stojací lampa JAZZ

KANDELA32 989 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE