Stolní lampa ALADIN TEC-MAT

Cena za kus bez DPH
6 982 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 448CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 448
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Kartell

Italská domácnost Kartell  Kreativní nábytek z Milána V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro...

DESIGN:
Alberto Meda
Alberto Meda

Alberto Meda se narodil v roce 1945 v Lenno Tremezzina, malém městě v provincii Como. V roce 1969 získal titul v oboru strojírenství na polytechnice v Miláně. Posléze se stal vedoucím...

Designová stolní lampa Aledin Tec-Mat

Perfektní zdroj světla pro vaši práci

Lampa Aledin Tec vznikla se spolupráci se světoznámými designéry Alberta a Francesca Medy.  Tento model s plochou úzkou hlavou vrhá přímý světelný paprsek, je nastavitelný díky možnosti pohybu difuzoru a je tak vhodný do pracoven a kanceláří. Pokud máte zájem spíše o lampu vhodnou do domácnoti s širším paprskem světla, sáhněte po lampě Aledin Dec. Lampa umožňuje vysokou úsporu spotřeby energie díky využití nejnovějšího typu LED žárovek. Nabízí také funkci stmívání a pyšní se zárukou svítivosti 50 000 hodin. Rozměr tohoto kousku je 21 x 48 - 113 cm (průměr x nastavitelná výška) a zdroj je  4,2 W LED, 600 lm, 2700° K. Tak si pořádně posviťte na práci a pořiďte si pořádný zdroj světla. 

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 480÷1130 cm
Průměr (mm) 210
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 3,40
Materiál polykarbonát, hliník

Katalog
TECH_ALEDIN.pdf
LR_Lights_2018_ING_NOP_Část56.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony