Cena za kus bez DPH
17 875 CZK
Cena za kus včetně DPH
21 629CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
21 629
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Martel
Toledo
Luna
prosím zvolte
Výrobce:
KRAGELUND Furniture - logo

KRAGELUND Furniture Pohovky se skandinávskou identitou Dánská firma KRAGELUND Furniture je výrobcem pohovek a sedaček ve skandinávském stylu, který je typický svým designovým...

DESIGN:
Christian Schjøll
Christian Schjøll

Christian Schjøll je dánský designér, který se vyžívá ve vytváření estetických, fotorealistických snímků budoucí architektury a obytných prostor. Veden touhou po estetické dokonalosti se snaží...

Křeslo LOKE s područkami

dánská elegance

Velmi elegantní křeslo LOKE, za nímž stojí renomovaný dánský designér Christian Schjøll, dokonale kombinuje komfort a harmonii. Precizní provedení společně s kvalitním čalouněním dodá vašemu prostoru skutečný nádech luxusu a vytvoří skandinávsky útulný interiér. Přímé linie křesla LOKE zajišťují obzvláště elegantní vzhled. Jedná se o kvalitní kousek designový nábytku. Kožená opěrka zajišťuje optimální podporu dolní části zad. Stabilitu a pevnost křesel LOKE zajišťuje dubová konstrukce. Křesla jsou dostupná s transparentním nebo černým lakováním rámu.

Doporučujeme


Hledáte rozkládací křesla a sedačky? Vyberte si například z široké nabídky přední dánské firmy INNOVATION. Zaujal vás tento produkt? Zařiďte si byt ve skandinávském duchu „hygge“. Inspirací vám mohou být další produkty KRAGELUND Furniture. Nábytek a bytové doplňky ve styluscandi” si můžete vybrat také u dalších dánských firem, se kterými spolupracujeme. Kvalitní skandinávský design naleznete například v Normann Copenhagen, HOUE a společnosti Frandsen.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 620
Hloubka (délka) (mm) 690
Celková výška (mm) 760
Objem balení (m3) 0,31
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Kragelund katalog - FURNITURE COLLECTION 2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE