Barová židle TOM - The Wild Bunch - buková se žlutým šroubem a sedákem

Cena za kus bez DPH
10 342 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 514CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 514
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
Výrobce:
MAGIS - logo

MAGIS - Jednička ve světě designu Italská společnost MAGIS byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na poli evropského...

DESIGN:
Konstantin Grcic
Konstantin Grcic

Konstantin Grcic se narodil v roce 1965 v Mnichově. Nejprve absolvoval učení na nábytkového truhláře, po kterém následovalo studium na Royal College of Art v London Design. Po roce ve funkci...

Otočná barová židle Tom v bukovém provedení se žlutým šroubem a sedákem

Hravé podání otočné stoličky Tom a Jerry bortí všechny předsudky o nudném kancelářském nábytku. Třínohá stolička, která je k dispozici ve dvou různých výškách, je praktická, dovoluje vám pracovat flexibilně, otáčet se, stejně tak jako klidně sedět a odpočívat. Barová stolička byla navržena ve dvou různých výškách - vyšší Tom nebo nižší Jerry. Nohy a otočné sedadlo jsou vyrobeny z přírodního nebo lakovaného bukového masivu. Kloub a šroub jsou z polypropylenu s přidanými skelnými vlákny, což umožňuje židli jednoduše nastavit výšku. Polypropylenový sedák, který můžete mít v různých barevných provedeních také kontrastuje se dřevem a dodá mu dotek hravosti. Barová stolička Tom je ideální pro bary a kuchyňské ostrůvky, ale i pro pracovny, kanceláře, dětské pokojíky nebo školy.  Židle je dodávaná včetně plstěných kluzáků.

Kvalita nade vše 

Pro italskou značku Magis je kvalita top prioritou a slova jako udržitelnost či společenská odpovědnost jí rozhodně nejsou cizí. Není tedy divu, že i barové židle Tom a Jerry jsou hrdými nositeli certifikátů  Greenguard Gold a FSC zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Kolekce The Wild Brunch 

Kolekce The Wild Brunch je z dílny světově známého německého návrháře Konstantina Grcice, který často spolupracuje právě s italskou značkou Magis. Tato velice plodná spolupráce dala vzniknout takovým ikonickým kolekcím jako Brut nebo Family_One. V roce 2012 spojil se značkou Magis znovu své síly a výsledkem je krásná kolekce nábytku převážně funkčního, kancelářského charakteru. V kolekci najdeme židli Tuffy, stoličku Tom a Jerry, stůl Butch, regály Tyke, stolky Cuckoo a Topsy a nástěnný noční stolek Spike. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 510
Hloubka (délka) (mm) 450
Celková výška (mm) 700-860
Výška sedáku (mm) 700-860
Hmotnost produktu (kg) 5.1
Objem balení (m3) 0,206
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polypropylen, buk

Katalog
TWB_TOM-AND-JERRY.pdf
tomandjerry_thewildbunch_en.pdf
3D prvky
tom_and_jerry_stool.dxf
tom_and_jerry_stool.3ds
tom_and_jerry_stool.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE