Dětská židle ALMA - žlutá

Cena za kus bez DPH
916 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 108CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
4 433
Dostupnost: Do 5 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
Výrobce:
MAGIS - logo

MAGIS - Jednička ve světě designu Italská společnost MAGIS byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na poli evropského...

DESIGN:
Javier Mariscal
Javier Mariscal

Španělský designér z Valencie se věnuje se svým studiem Estudio Mariscal zkoumání nových forem designu. Typická pro jeho tvorbu je vášeň pro inovace a touha dělat běžný život zajímavější,...

Dětská žlutá stohovatelná židle ALMA 

Krásná dětská židlička ALMA posouvá hranice designu opět o něco dále. Rafinované oblé tvary ve spojení se zajímavým motivem stromu na zadní straně sedáku a hravými barvami vytváří elegantní a pozitivní atmosféru. Alma je jednoduše židle s duší, ozdobí dětský pokoj, hernu a díky možnosti stohovatelnosti také i například dětský koutek v restauraci. Židle je vyrobena z polypropylenu s přidanými skelnými vlákny, díky tomu je stabilní, ale přitom tak lehká, že si ji děti mohou sami přenášet. Polypropylen je také vysoce odolný materiál, a tak je židlička vhodná i pro venkovní použití - na garden party či slunné dny u vody je přímo ideální. Dalším benefitem je její snadná udržovatelnost a omyvatelnost.   

Kolekce Magis Kids 

Tato veselá židlička je počinem talentovaného designéra, sochaře a malíře Javiera Mariscala, celosvětově uznávaného, oceněného mnoha prestižními cenami, který se mimojiné umělecky podílel i na takových příležitostech jako Olympijské hry nebo Expo. Pro neméně známou italskou značku Magis navrhl několik roztomilých kousků pro ty nejmenší milovníky designu.  

Obzvláště u dětského nábytku, u kterého se předpokládá vyšší míra opotřebení je důležité vědět, jak se o plastový nábytek správně starat, aby si zachoval svůj původní vzhled. Sepsali jsme proto pár tipů na údržbu plastového nábytku značky Magis. 

Šířka (mm) 390
Hloubka (délka) (mm) 400
Celková výška (mm) 580
Výška sedáku (mm) 320
Hmotnost produktu (kg) 2.2
Počet kusů v balení 4
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,144
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 20
Venkovní použití Ano
Katalog
Troy_Catalogue_2016.pdf
Contract_Catalogue_2016.pdf
Magis-Home-MedRes2017.pdf
Magis-Outdoor-MedRes2017.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE