Cena za kus bez DPH
15 657 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 945CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 945
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Luna
Next
Caldo
Heritage
Otusso
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Nordic
Tokyo
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Retro křeslo Muno

Ušák pro dlouhé večery

Retro křeslo Muno je opětovné navázání na stylistiku 50. a 60. let 20. století. Inspirací pro návrháře byla tentokrát zlatá léta skandinávského designu. Kvůli měkkým, organickým tvarům je kolekce Muno mimořádně přátelská a komfortní při používání. Čalouněné křeslo s vysokým opěradlem slouží k odpočinku jak v komerčním, tak i v domácím prostředí. Pečlivě tvarované područky a opěradlo křesla s charakteristickým prošíváním zajišťují komfort při dlouhodobém používání. Křeslo má dřevěné soustružené nožičky z přírodního buku. Nožičky jsou zakončeny kluzáky z tvrdého plastu. K dispozici je v mnoha barvách čalounění.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 750
Hloubka (délka) (mm) 940
Celková výška (mm) 1040
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,742
Hmotnost produktu (kg) 36,4

Katalog
Karta_produktu_MUNO.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Podnožka MUNO

Podnožka MUNO

MARBET STYLE4 712 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE