Cena za kus bez DPH
12 269 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 845CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 845
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Bjorn
Luna
Next
Caldo
Heritage
Long Island
Otusso
Arizona
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Nordic
Tokyo
Valencia
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Silvertex
prosím zvolte
černý lak
dub
buk
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Elegantní křeslo Neon 2 S

S malým otočným stolkem


křeslo Neon 2 S působí moderně a svěže, najdete v něm náznaky minulosti, které vás na první pohled zaujmou. Křeslo má zajímavý a neokoukaný design. Minimalisticky laděné prvky vnesou díky svým čistým křivkám do vašeho domova skutečnou harmonii, klid a funkčnost. Křeslo Neon, to je pohodlí a spojení modernosti s klasickou formou. Přináší do každého interiéru dobrý vkus a jednoduchost, která je vždy moderní. Charakteristickým rysem je jeho oblý tvar a výrazné područky. Harmonicky zakulacený tvar opěrky poskytuje skvělé pohodlí a dřevěné nohy poskytují stabilitu. K dispozici je mnoha barvách čalounění, stejně jako celá kolekce Neon.

Extravagantní kolekce Neon

Kolekce Neon navazuje na nejlepší léta polského modernizmu. Skládá se ze zakulacených křesel s typickým tvarem. Harmonický zakulacený tvar opěrky, zdůrazněný zvenku typickým švem, a vysoké nožky, to jsou základní vlastnosti nábytku této řady. Neon je křeslo, které roste společně s prostorem. Je k dostání ve třech velikostech S (small), M (medium) a L (large) a perfektně ladí s každým interiérem.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 650
Hloubka (délka) (mm) 635
Celková výška (mm) 735
Záruka (měsíce) 24

Katalog
KP_NEON.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE