Kulatý stůl SHARK ø 1100 mm

Cena za kus bez DPH
18 900 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 869CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 869
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Laminát
prosím zvolte
Lakovaný kov
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Kulatý stůl Shark ø 1100 mm

Pro kávu jako stvořený

Hledáte dokonalý stůl do restaurace, kavárny či hospody? Praktický kulatý stůl Shark ø 1100 mm je pro tento účel jako stvořený. Stůl je tvořen z laminované překližky v několika barvách a je velmi lehký a praktický. Je designován na kovovém podstavci: barva černá RAL 9005, bílá RAL 9003. Kovové podstavce stolu jsou zakončeny kloubovými nožičkami, které se přizpůsobí podlaze. Nechte se pohostit a užijte si posezení.

Praktická kolekce Shark

Kolekci SHARK, navrženou Tomaszem Augustyniakem, tvoří lehké a malé stohovatelné židle a stolky, které jsou určeny do kaváren, hospod a restaurací. Díky své univerzálnosti se hodí i do domácích prostorů. Vyznačují se klasickou formou, expresivní charakter jim dodává kombinace sedadel, opěradel a stolních desek z laminované překližky, barvy olivové, antracitové a růžové. Jemným rozlišovacím rysem minimalistické formy židlí SHARK je kombinace lineární kostry s profilovanými překližkami opěradla a sedáku.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 755
Průměr (mm) 1100
Záruka (měsíce) 24

Katalog
SHARK_ORKA.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE