Cena za kus bez DPH
28 933 CZK
Cena za kus včetně DPH
35 009CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
35 009
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Luna
Next
Caldo
Heritage
Otusso
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Nordic
Tokyo
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
prosím zvolte
Lakovaný kov
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Luxusní pohovka Corbu

Výrazné švy

Luxusní pohovka Corbu je nejen nádherný kousek do kanceláře, za kterým se všichni otočí, ale také elegantní parťák do obývacího pokoje. Na dotek příjemné polstrování dodává pohovce pocit komfortu a elegance. Je vytvořena speciálně pro moderní apartmány a hotelové pokoje, které nemají příliš volného prostoru. Skvěle ladí s ostatními výrobky z kolekce Corbu. Je k dispozici mnoha barvách čalounění a stojí na podnoži z lakovaného kovu. Zažijte dokonalé posezení nejen u odpolední kávy.

Odpočinková kolekce Corbu

Kolekce Corbu je řada odpočinkového nábytku. Jednoduché tvary a hladké povrchy nábytku jsou inspirovány minimalismem a hlavním sloganem tohoto trendu - Less is more. Návrh je založen na myšlence násobku tvarů - stejný obdélník se zaoblenými rohy tvoří opěradlo, područky, sedadlo a podstavec nábytku. Čisté, měkké a opakovatelné čáry kolekce jsou obohaceny švy, které tvoří nenápadné dekorační prvky. Nábytek je upevněn na kovovém podstavci, který navazuje na modernistické návrhy Le Corbusiera.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600
Hloubka (délka) (mm) 865
Celková výška (mm) 860
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Karta_produktu_CORBU.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Pohovka CORBU rozkládací

Pohovka CORBU rozkládací

MARBET STYLE59 635 CZK
Doprava zdarma
Křeslo CORBU rozkládací

Křeslo CORBU rozkládací

MARBET STYLE45 760 CZK
Křeslo CORBU

Křeslo CORBU

MARBET STYLE30 073 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE