Sedací polštář FIKKA Pad

Cena za kus bez DPH
3 191 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 861CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
3 861
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Luna
Next
Caldo
Heritage
Long Island
Otusso
Arizona
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Tokyo
Valencia
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Silvertex
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Pohodlný sedací polštář Fikka Pad

Multifunkční pomocník

Sedátko nebo matrace - tím vším může být pohodlný sedací polštář Fikka Pad. Dopřejte vašemu bytu originální vzpruhu. Polštář Fikka je perfektním designovým kusem do vaší domácnosti. Sedací polštář je měkkého organického tvaru. Může sloužit jako sedátko s podpěrou a nebo malá matrace. Rozměry polštáře jsou 1000 mm x 1270 mm. Díky své velikosti je vhodný pro malé i velké, kteří si své sezení rádi formují podle svého.

Pohodlná kolekce Fikka

Fikka je série taburetů se snadno tvarovatelnou formou. Díky vyplnění lehkým granulátům lze taburety snadno přesouvat z místa na místo. Měkké, organické tvary taburetu lze snadno zapojit do denních prostor, dětských pokojů, heren, kaváren. Pohodlná sedátka umožňují zaujmout libovolnou polohu těla a zajišťují podporu každé jeho části, díky tomu se dokonale osvědčily pro chvilky relaxace. Snímatelný vnější potah určený pro praní se snadno udržuje.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
KP_MIA&FIKKA.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Sedací vak FIKKA

Sedací vak FIKKA

MARBET STYLE4 449 CZK
Pouf FIKKA

Pouf FIKKA

MARBET STYLE3 480 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE