Stolek LOBO NG se skleněnou deskou - Ø 70 cm

Cena za kus bez DPH
8 222 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 949CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 949
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Sklo
prosím zvolte
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Designový skleněný stolek Lobo NG

Elegantní a univerzální

Nemáte si kam odložit kávu nebo rozečtenou knihu? Máme pro vás řešení. Stolek Lobo NG se stolovou deskou o průměru 70 cm je k dispozici v několika variantách skleněné desky - bílá barva, grafitová barva, bezbarvé sklo. Můžete také volit z několika možností vzhledu podnože, tvořené z kovu. Kolekce Lobo obsahuje designová křesla a stolky, které dokonale ozdobí váš interiér.

Moderní kolekce Lobo

Pro kolekci křesel, stolků a barových židlí Lobo je typický zaoblený vzhled sedadla, které je umístěno na podstavcích různých druhů. Série Lobo to jsou klubová křesla a otáčecí barové židle, ergonomické kancelářské křeslo a funkční stabilní křesla na typických podstavcích - nožičkách. Navodí moderní ovzduší v klubu, módním baru nebo v kanceláři.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 724
Průměr (mm) 700
Záruka (měsíce) 24

Katalog
KP_STOLIKI_LOBO.PDF
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE