Cena za kus bez DPH
1 668 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 018CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
2 018
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Luna
Next
Caldo
Heritage
Long Island
Otusso
Arizona
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Tokyo
Valencia
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Silvertex
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Elegantní taburet Mia Roller

Praktický pomocník

Elegantní taburet Mia Roller svým rafinovaným propojením designu odkládacího stolku a praktického nábytku si ihned podmaní váš pracovní prostor. Jednoduchý taburet kulatého tvaru může plnit i roli odkládacího stolku. Taburet má tvar válce, v průměru i na výšku má 42 cm. Čalounění je k dispozici v mnoha barvách a může tak zapadnout do každého interiéru.

Hravá kolekce Mia

Mia je řada taburetů vyrobených tradiční technologií. Taburety tří tvarů - Roller, Cube a Prism se dokonale hodí jako doplňky prostorů v kavárnách, relaxačních zónách nebo do koridorů. Představují i zajímavý doplněk dětských pokojů, heren, denních místností. Moderní, jednoduché tvary taburetů skvěle zapadnou do interiérů ve skandinávském stylu. Taburety jsou dostupné ve vybraných textíliích ze vzorníku.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 420
Průměr (mm) 420
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,083
Hmotnost produktu (kg) 4,1

Katalog
KP_MIA&FIKKA.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Taburet MIA Cube

Taburet MIA Cube

MARBET STYLE2 263 CZK
Taburet MIA Prism

Taburet MIA Prism

MARBET STYLE3 260 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE