Výškově stavitelná židle TULO office 2

Cena za kus bez DPH
9 375 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 344CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 344
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Basel
Bjorn
Luna
Next
Otusso
Arizona
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Nordic
Tokyo
Valencia
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Výrobce:
MARBET STYLE - logo

Designový nábytek MARBET STYLE  Technologie pro životní prostředí Společnost MARBET STYLE je polská značka založená roku 1994, která na  trhu nábytku úspěšně působí již 37 let a...

Luxusní výškově stavitelná židle Tulo 2 Office

Elegance na kolečkách

Luxusní židle Tulo 2 Office s područkami je nejen nádherný kousek do kanceláře, ale také elegantní parťák do obývacího pokoje. Na dotek příjemné polstrování dodává židli pocit komfortu a elegance. Židle je otočná, má pětiramennou podnož z leštěného hliníku se samobrzdícími kolečky. Židle má systém regulace výšky pomocí plynového zvedáku. Na vybranou máte bohatou paletu barev čalounění. Kvalitní výplň sedadla i opěradla slibuje pohodlné posezení nejen u kávy.

Relaxační kolekce Tulo

Kolekci Tulo tvoří jednoduchá, ale zároveň pohodlná křesla, která svou formou navazuje na nejlepší představitele skandinávského designu. Jsou určeno pro použití doma, v kanceláři, v kavárně a na všech místech, kde má být křeslo synonymem pro relaxaci. Konstrukce nohou vytváří dojem lehkosti a jemnosti. Tulo v sobě spojuje moderní technologii a tradiční nábytkářské řemeslo. Minimalistická forma křesla a krejčovské umění, jež je viditelné na čalounění, se slučují v elegantním, nadčasovém stylu. Funkčním doplňkem ke kolekci je podnožka, která tvoří pohodlné doplnění křesla, může také sloužit jako dodatečné sedadlo.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 670
Celková výška (mm) 760-850
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Karta_produktu_TULO.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Křeslo TULO 4N

Křeslo TULO 4N

MARBET STYLE9 909 CZK
Doprava zdarma
Podnožka TULO 4N

Podnožka TULO 4N

MARBET STYLE8 291 CZK
Křeslo TULO office

Křeslo TULO office

MARBET STYLE8 887 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE