Cena za kus bez DPH
16 224 CZK
Cena za kus včetně DPH
19 631CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
19 631
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Fortis
Melva
Amsterdam
Inca
Medley-Gabriel
Mirage
In-Out
Valencia
Convert
Fenice
Chili-Gabriel
Rondo-Gabriel
Mood Gabriel
Raviva
Fabthirthy-Rubelli
Remix_3_Kvadrant
Ocean_Mastrotto
Vlastní látka
prosím zvolte
Buk
Výrobce:
METALMOBIL - logo

METALMOBIL - Kvalitní nábytek šetrný k životnímu prostředí Společnost METALMOBIL se řadí mezi italskou špičku výrobců nábytku, v němž praxi trvající přes 60 let. Pro výrobu nábytku...

DESIGN:
Carlo Bimbi
Carlo Bimbi

Carlo Bimbi pracuje v oblasti designu již čtyřicet let. Získal diplom na Advanced Institute for Industrial Arts ve Florencii v roce 1968 a na téže univerzitě nyní vyučuje. Jeho raná díla sahají...

Designové křeslo KYK 542

Elegantní klasika, kterou si zamilujete 


I přes všechny krásné moderní designy někdy prostě není nad klasiku v podobě elegantního a komfortního křesla. Hledáte pro svůj interiér přesně takové? Představujeme vám designové křeslo KYK 542. Toto stylové křeslo ctí tradiční hodnoty, jako jsou kvalitní materiály a pohodlí vždy na prvním místě, ale díky svému jednoduchému designu se rozhodně neztratí ani v současném interiéru. Křeslo tvoří čalouněný tvarovaný sedák, kterému jednoznačně dominují sympatické oblé křivky, a masivní dřevěná podnož nabízená v několika barevných variantách. Vyberte si z bohatého vzorníku látek a přizpůsobte vzhled křesla konkrétnímu interiéru či vlastní vizi. Křeslo KYK 542 se stane hvězdou vašeho obývacího pokoje, ale i všech veřejných prostor, kde je potřeba pohodlného a stylového posezení. 


Značka pro vaši vizi


Italská značka Metalmobil se na trhu s designovým nábytkem pohybuje už od 60. let minulého století. Za tu pěknou řádku let si vybudovala skvělé renomé a je nepostradatelným partnerem zejména pro restauratéry, hotely a podnikatele, kteří touží po stylovém interiéru plném současných trendů se zapojením prémiových materiálů. Sedací nábytek i jednotlivé komponenty, jako jsou například stolové podnože, od Metalmobil vám umožní vždy podtrhnout jedinečnost konceptu vašeho podniku, zejména díky bohatým variacím barevných provedení, široké nabídce materiálů i paletě nádherných a kvalitních čalounění. Vsaďte i vy na značku Metalmobil, která vždy porozumí vaší vizi a pomůže vám ji doladit do dokonalosti.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 670
Hloubka (délka) (mm) 640
Celková výška (mm) 740
Výška sedáku (mm) 445
Hmotnost produktu (kg) 13
Objem balení (m3) 0,39
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Spotřeba látky / kůže 2,30 m

Katalog
542 SCHEDA TECNICA KYK.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Sedačka KYK 543

Sedačka KYK 543

METALMOBIL29 447 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE