Cena za kus bez DPH
63 556 CZK
Cena za kus včetně DPH
76 903CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
76 903
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
METALMOBIL - logo

Ekologický nábytek Et al. Výrobky ohleduplné k životnímu prostředí Společnost Et al. se řadí mezi italskou špičku výrobců nábytku, v němž praxi trvající přes 60 let. Pro výrobu...

DESIGN:
Giulio Iacchetti
Giulio Iacchetti

Giulio Iacchetti se od roku 1992 zaměřuje na průmyslový design a navrhuje pro mnoho značek včetně designu Alessi, Artemide, Fontana Arte, Foscarini, Metalmobil, Plust či Pandora. Je uměleckým...

Designový stůl SALINERO 

Jednoduchost, elegance, styl a funkčnost


Designový stůl SALINERO v sobě spoluje všechno, co by měl mít perfektní moderní pracovní stůl vhodný do kanceláře či zasedací místnosti. Jednoduchá geometrie, střídmá barevnost a kvalitní materiály. Stůl pro Metalmobil navrhl Giulio Iacchetti. Inspirací pro design tohoto pracovního stolu mu byl drezurní šampion Salinero. Legandární krása tohoto hřebce a jeho pohybu se promítla nejvíce do elegantní zkosené podnože, která je vyrobená z vysoce odolné oceli v matně černém laku. Stabilní podnoži pak dělá společnost deska z HPL laminátu. Tu nabízíme v několika krásných barevných variantách včetně povrchové úpravy, která nezanechává otisky prstů. Stůl SALINERO nabízí plno praktických doplňků, které vám usnadní práci a zpříjemní pracovní prostředí. Součástí stolu může být elektrosvod, elektrická zásuvka a USB, bezdrátové nabíjecí zařízení či výřez pro vedení kabelů.

Udržitelnost i estetika se značkou Et al.


Kvalitní materiály, neustálé inovace a ohleduplnost k životnímu prostředí. Italská značka Et al. již přes 60 let patří k těm nejlepším výrobcům nábytku. Židle, křesla, lavice i multisedáky špičkového designu i funkčnosti již slouží v řadě veřejných i soukromých objektů po celém světě. Mnoho ikonických produktů vzniklých na základě spolupráce s návrháři věhlasných jmen se pyšní prestižními oceněními. Společnost Et al. jde udržitelnou cestou při výběru materiálů i výrobních procesech. Recyklovatelnost, nízká spotřeba energie i důkladné testování jsou samozřejmostí. Nábytek je dostupný v široké škále povrchových úprav i barev, snadno s ním vybavíte domácnost nebo podnik v nejrůznejších stylech.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 2400
Hloubka (délka) (mm) 1000
Celková výška (mm) 750
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 2400 x 1000
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.52
Hmotnost produktu (kg) 56,7
Materiál HPL, ocel

Katalog
salinero1002_technicky list.pdf
Metalmobil_katalog_at_home_compressed.pdf
Metalmobil_katalog_2021-2022.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stůl SALINERO 1000

Stůl SALINERO 1000

METALMOBIL44 021 CZK
Doprava zdarma
Stůl SALINERO 1004

Stůl SALINERO 1004

METALMOBIL76 570 CZK
Doprava zdarma
Stůl SALINERO 1003

Stůl SALINERO 1003

METALMOBIL81 838 CZK
Doprava zdarma
Stůl SALINERO 1001

Stůl SALINERO 1001

METALMOBIL72 768 CZK
Doprava zdarma
Stůl SALINERO 1005

Stůl SALINERO 1005

METALMOBIL81 339 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE