Háček na tašku

Cena za kus bez DPH
91 CZK
Cena za kus včetně DPH
110CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
110
Dostupnost: Do 14 dnů
ks
 
Výrobce:
MOLL - logo

Rostoucí dětský nábytek MOLL  Kvalita pro zdravá záda Chcete dítěti zajistit zdravý růst až do jeho dospělosti? Tak to jste tu správně. Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který...

Praktický háček na tašku

Háček k zavěšení ke stolu

Všechno musí mít své místo včetně tašky nebo školního batohu. Díky praktickému háčku lze tašku jednoduše zavěsit k boční části stolu stolu. Můžete si tak pohodlně vytahovat věci z tašky, i když sedíte. Háček je vyroben v minimalistickém šedém provední. 

Rostoucí stoly moll

Pořiďte svému dítěti kvalitní ergonomický nábytek, který ho bude provázet po celou dobu dospívání. Německá značka moll má v nabídce řadu praktických designových stolů i židlí, které rostou spolu s dětmi. 

Poznejte dětský nábytek moll

Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro zdravá záda a pro zdravý růst dětí. Dětský rostoucí nábytek, konkrétně stoly a židle, se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Společnost MOLL má v oboru výroby nábytku a ergonomie dlouholeté zkušenosti a je špičkovým výrobcem dětských rostoucích stolů a židlí, což dokazují mnohá ocenění za ergonomii, design a za kvalitu provedení. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Katalog
Moll_katalog Unique_2018.pdf
Moll_katalog_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE