Přístavba Flex Deck Champion

Cena za kus bez DPH
11 488 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 900CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 900
Dostupnost: Do 14 dnů
ks
 
Výrobce:
MOLL - logo

Rostoucí dětský nábytek MOLL  Kvalita pro zdravá záda Chcete dítěti zajistit zdravý růst až do jeho dospělosti? Tak to jste tu správně. Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který...

Přístavba Flex Deck Champion

Nábytek pro zdravý vývoj dětí


Multifunkční policová přístavba o rozměrech 120 x 30 x 67 cm ke stolu Champion obsahuje dvě praktické odkládací police a magnetickou tabuli. Barva přístavby je v šedém provedení s hliníkem. Dětský stůl není jen běžným kusem nábytku, děti u stolu dělají domácí úkoly, hrají si, učí se...  Každodenní školní život dětí může vyvolat různé emoce: stres, radost, vyčerpání nebo úspěch. V každém případě by se ale děti měly cítit pohodlně. Žádný jiný stůl nekombinuje design, ergonomii a bezpečnost tak dobře, jako Champion. Vynikající design stolu pak potvrzuje mezinárodní cena Red Dot design, která byla stolu roku 2012 udělena. 

Champion - stoly jednoduše pro každého

Děti rostou jako z vody a s nimi by měl i nábytek. Pomocí mechanismu jo-jo lze stůl Moll Champion snadno nastavit na ergonomicky správnou výšku. Díky tomu je vhodný pro děti od 120 cm do 200 cm. Stůl je navíc vybaven sklopně nastavitelnou dělenou deskou, která se snadno přizpůsobí pravákům i levákům. Moll Champion je k mání v osmi akcentních barvách, které stolu dodávaji osobní nádech. Barevné boční díly lze pak zakoupit i jednotlivě a vyměnit. Stůl Champion je tak flexibilní, že si ho můžete přizpůsobit podle sebe až ve 12 variantách.

Rostoucí stoly moll

Pořiďte svému dítěti kvalitní ergonomický nábytek, který ho bude provázet po celou dobu dospívání. Německá značka moll má v nabídce řadu praktických designových stolů i židlí, které rostou spolu s dětmi. 

Poznejte dětský nábytek moll

Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro zdravá záda a pro zdravý růst dětí. Dětský rostoucí nábytek, konkrétně stoly a židle, se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Společnost MOLL má v oboru výroby nábytku a ergonomie dlouholeté zkušenosti a je špičkovým výrobcem dětských rostoucích stolů a židlí, což dokazují mnohá ocenění za ergonomii, design a za kvalitu provedení. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 300
Celková výška (mm) 670
Záruka (měsíce) 60
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Moll_katalog Unique_2018.pdf
Moll_katalog_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Oblíbené
Boční strany stolu Champion - set
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Rostoucí stůl Champion comfort
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Rostoucí stůl Champion left up
Doprava zdarma
Rostoucí stůl CHAMPION COMPACT
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Rostoucí stůl Champion right up
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE