Psací podložka

Cena za kus bez DPH
579 CZK
Cena za kus včetně DPH
701CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
701
Dostupnost: Do 14 dnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MOLL - logo

MOLL - Kvalitní rostoucí nábytek pro děti Chcete dítěti zajistit zdravý růst až do jeho dospělosti? Tak to jste tu správně. Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro...

Psací podložka na stůl

Praktický pomocník pro školáky

Když se dítě učí psát, je důležité jim dát ty nejlepší podmínky. Podložka zhladčuje a změkčuje povrch stolu, čímž dětem poskytuje komfortní podmínky pro psaní. Díky zajímavým edukačním designům, dětem také bude sloužit jako šikovný tahák. Podložka je k dispozici se třemi různými motivy: koně, mapa světa a vesmír. Spodní strana podložky je vyrobena z protiskluzového materiálu, který drží podložku mírně přisátou ke stolu i při naklopení pracovní plochy.

Poznejte dětský nábytek moll

Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro zdravá záda a pro zdravý růst dětí. Dětský rostoucí nábytek, konkrétně stoly a židle, se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Společnost MOLL má v oboru výroby nábytku a ergonomie dlouholeté zkušenosti a je špičkovým výrobcem dětských rostoucích stolů a židlí, což dokazují mnohá ocenění za ergonomii,design a za kvalitu provedení. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 420
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 60

Katalog
Moll_katalog Unique_2018.pdf
Moll_katalog_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE