Cena za kus bez DPH
44 670 CZK
Cena za kus včetně DPH
54 051CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
54 051
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Seta
Advan
Danzi
Perla
Uni
Extrema
Super
Bolle
Luna
Popi
Polo
Výrobce:
MONTBEL - logo

Komfortní nábytek MONTBEL Trvanlivý italský design Italská společnost MONTBEL byla založena roku 1959 Silvanem Montinou. Vyrábí židle, barové židle, stoly, křesla a pohovky a...

DESIGN:
Antonio Minervini
Antonio Minervini

Antonio Minervini se narodil v jižní Itálii v malém přímořském městečku. V 15 letech začal malovat a v 18 letech se přestěhoval do Benátek, kde studoval architekturu na benátské vysoké škole...

Čalouněné křeslo Edgar

Pohodlné a kvalitní

Křeslo EDGAR se vyznačuje originálním designem, ale i nadprůměrným komfortem. Při sezení v něm se budete cítit, jako by Vás objímalo a budete se tak cítit v bezpečí a dokonale zrelaxovaní. Tvarované opěradlo je vyrobeno z překližkové skořepiny z masivního dřeva a je pokryto řemeslným mistrovstvím v podobě širokého polstrování, které zajišťuje výjimečné pohodlí a řaseným čalouněním, které je poskytováno v látce či kůži, případně je k dispozici i ve Vašem vlastním materiálu. Křeslo disponuje třemi nohami z kvalitního masivního dřeva a má odnímatelný měkký sedák.


Značka MONTBEL

MONTBEL je italská společnost, vyrábějící židle, barové židle, stoly, křesla, poufy, pohovky i stoly, a tak v jejím portfoliu vždy najdete, co zrovna hledáte. Za značkou stojí tým designérů, který se snaží vytvořit nové nekonvenční tvary, které boří zažité představy o nábytku, či vdechnout klasickým designům nový život neotřelými detaily. Značka se pyšní nepřekonatelnou kvalitou, která zaručí dlouholetou životnost každého produktu. Zároveň navrhuje výrobky tak, aby byly co nejpohodlnější a jednoduše se přizpůsobily požadavkům lidského těla. MONTBEL respektuje přírodu a výběr dřeva pro svůj nábytek provádí procesem kontrolovaného odlesňování.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 810
Hloubka (délka) (mm) 760
Celková výška (mm) 745
Výška sedáku (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 28

Katalog
MONTBEL_Catalogue_2021.pdf
Montbel - Katalog 2016.pdf
Catalog_VOL1_2019.pdf
Catalog_VOL2_2019.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE