Cena za kus bez DPH
17 247 CZK
Cena za kus včetně DPH
20 869CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
20 869
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MONTBEL - logo

MONTBEL - Komfortní a odolný designový nábytek z Itálie Italská společnost MONTBEL byla založena roku 1959 Silvanem Montinou. Vyrábí židle, barové židle, stoly, křesla a pohovky a...

DESIGN:
R&S Montbel
R&S Montbel

R&S Montbel je studio designérů, které navrhuje výrobky přímo na míru šité společnosti Montbel . Primárním materiálem je dřevo, ze kterého vychází a které je inspiruje. Materiál, který...

Minimalistický stůl PARIS

Nadčasová klasika

Stůl PARIS představuje nadčasovou klasiku, která jen tak neomrzí. Díky jednoduchým liniím se hodí do každého interiéru domácností, restaurací či hotelů. Stůl disponuje čtyřmi pevnými hranatými nohami z masivního dřeva. Stolová deska dýhovaná s tloušťkou 25 mm a rovnou hranou. Můžete si vybrat ze tří velikostí stolů. Díky své znamenité kvalitě Vám vydrží dlouhá léta. 

Značka MONTBEL

MONTBEL je italská společnost, vyrábějící židle, barové židle, stoly, křesla, poufy, pohovky i stoly, a tak v jejím portfoliu vždy najdete, co zrovna hledáte. Za značkou stojí tým designérů, který se snaží vytvořit nové nekonvenční tvary, které boří zažité představy o nábytku, či vdechnout klasickým designům nový život neotřelými detaily. Značka se pyšní nepřekonatelnou kvalitou, která zaručí dlouholetou životnost každého produktu. Zároveň navrhuje výrobky tak, aby byly co nejpohodlnější a jednoduše se přizpůsobily požadavkům lidského těla. MONTBEL respektuje přírodu a výběr dřeva pro svůj nábytek provádí procesem kontrolovaného odlesňování.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800;900;1200
Hloubka (délka) (mm) 800;900;800
Celková výška (mm) 760
Hmotnost produktu (kg) 17;20;23
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
MONTBEL_Catalogue_2021.pdf
Montbel - Katalog 2016.pdf
Catalog_VOL1_2019.pdf
Catalog_VOL2_2019.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE