Cena za kus bez DPH
21 008 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 420CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 420
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Astoria
Látka klienta
Stone
Aspen
George
Largo
Milton
Etna
Orinoco
Výrobce:
MOTIV HOME - logo

MOTIV HOME – více než pohodlný domov MOTIV HOME nabízí široký výběr mimořádně kvalitních kousků do obývacích pokojů moderního evropského designu. Značku MOTIV HOME založila skupina...

Unikátní sedačka WING

klasika v moderním kabátku

Jedinečná sedačka WING si bere to nejlepší z tradičního designu a nejnovějších trendů. Neotřelý a elegantní design je umocněn velmi efektní podnoží z krásného bukového dřeva, přičemž nesmírně působivé čalounění se vždy postará o váš maximální komfort. Díky dostupnosti v mnoha barevných provedeních navíc vynikne v každém prostoru. Skvěle se navíc doplňuje s křeslem WING. Dopřejte si jen to nejlepší s nábytkem od značky MOTIV HOME.

Moderní nábytek od značky MOTIV HOME

Každý z nás si chce uzpůsobit domov přesně podle svých představ. MOTIV HOME proto nabízí širokou škálu nábytku navrženého pro navození té správné atmosféry domova. Někteří se zamilují do moderního evropského designu, jiní si tuto značku oblíbí díky mimořádně preciznímu zpracování a použitým materiálům. Produkty jsou nejen velmi pohodlné a zajímavé na oko, ale především také funkční. Návrháři MOTIV HOME navíc neustále hledají inspiraci k vytvoření rozmanitých designových kousků, díky kterým vznikají přímo dokonalé interiéry.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1240
Hloubka (délka) (mm) 870
Celková výška (mm) 1100
Záruka (měsíce) 24
Spotřeba látky / kůže 7,0

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE