Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Počet produktů  
Seřadit  

Kvalitní nábytek pro dentisty

Vše pro nadčasovou stomatologickou ordinaci 

Na zdravotnický nábytek jsou kladeny specifické požadavky. Musí být funkční, flexibilní, nadčasový a hlavně snadno udržovatelný, aby dostál těch nejvyšších standardů čistoty a sterility. V naší široké nabídce najdete pracovní linky, skříně, stoly a kontejnery převážně z lamina a kovu různých barev. ALAX se kromě prodeje nábytku již 25 let specializuje i na navrhování lékařského nábytku na míru a navrhování interiérů na míru. Nábytek pro dentisty můžete pomocí filtru vybírat podle různých kritérií

Nabízíme vám kompletní servis. Naši architekti vám navrhnou ordinaci nebo čekárnu, abyste se v ní cítili dobře nejen vy, ale i vaši pacienti. S naší pomocí interiér zubní ordinace splní všechnhy funkční nároky na odolnost, snadnou údržbu a kvalitu zpracování.


Vždy se snažíme obsáhnout všechny funkční a estetické potřeby uživatelů daného interiéru. Samozřejmostí jsou dnes architektonické návrhy v podobě 3D vizualizaci včetně půdorysných a prostorových náhledů, které i laikům umožní představit si vybavení ordinace. Naši architekti a projektanti pro vás připraví nabídku i v různých barevných kombinacích, vždy s maximálním ohledem na vaše přání. Po případném objednání nový nábytek do zubní ordinace také smontujeme.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE