Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní nábytek pro dentisty

Na zdravotnický nábytek jsou kladeny specifické požadavky. Musí být funkční, flexibilní, nadčasový a hlavně snadno udržovatelný, aby splnil ty nejvyšší standardy čistoty a sterility. V naší široké nabídce najdete pracovní linky, skříně, stoly a kontejnery převážně z lamina a kovu různých barev. Vybíráme pro vás to nejlepší od renomovaných firem NARBUTAS, ALAX, DIEFFEBI, BISLEY nebo PLANK. ALAX se kromě prodeje nábytku již 25 let specializuje i na navrhování lékařského nábytku na míru a navrhování interiérů na míru. Naši architekti pro vás připraví 3D vizualizaci projektu a po případném objednání vám nový nábytek do zubní ordinace také smontujeme. S výběrem nábytku vám rádi pomůžeme také přímo v našem showroomu v Praze!
Máme pro vás tip, jak si rychleji vybrat vhodný nábytek pro dentisty z našeho katalogu. Vyhledávání vám usnadní sofistikovaný filtr. Pomůže vám vylistovat praktický nábytek pro dentisty podle barev, výrobce, ceny, materiálu a dalších specifikací, které vyberete. O výběru nábytku do ordinace dentisty se doporučujeme osobně poradit také s naším architektem. Pro naplánovaní schůzky nás neváhejte kontaktovat

Co nesmí chybět v zubní ordinaci? Kromě polohovatelného vyšetřovacího lehátka a ergonomické židle pro zubaře nebo dentálního hygienistu je potřeba prostor vybavit úložnými prostory na všechno příslušenství a materiály. Stomatologické kontejnery, skříně, police nebo třeba pracovní stůl by ideálně měly být v bílé či jiné světlé barvě. Laminát nebo kov pak nejlépe splňuje podmínky hygienické i vizuální čistoty a snadno se udržuje. I čekárna je součástí zařízení. A díky tomu, že je většinou prvním místem, které příchozí pacient nebo klient vidí, měla by působit přátelským dojmem. Pohodlné židle nebo multisedáky pro čas strávený čekáním by měly být samozřejmostí.

Zobrazit více