Stůl lavicový jednoduchý NOVA O 2800x800x740

Cena za kus bez DPH
6 731 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 145CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 145
Dostupnost: Do měsíce
Minimální objednatelné množství: 1 ks
ks
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

NARBUTAS - Designový nábytek pro moderní kancelář NARBUTAS je moderní a inovativní společnost. Zahrnuje vše potřebné pro kanceláře a to v rozsahu od recepcí, pracovních stolů, úložných...

Pracovní stůl lavicový jednoduchý "single bench" dvojmístný NOVA O, s kovovou benchovou podnoží typu "O", s možností volby kabelových prostupů a dalších doplňků (kabelové nosiče, svody, zásuvkové moduly, aj.). Vnitřní noha odskočená, možnost rozšíření délky stolu vložením doplňkového "vkládaného prvku".


Hledáte kancelářský nábytek, který umí vše, co očekáváte a přitom je jednoduchý a nadčasový? Nábytkový systém NOVA, to je perfektní pomocník pro Vaše nápady. Svěží a moderní kancelářský modulární nábytek, který se vždy přizpůsobí Vašemu projektu. Různé typy podnoží (A, U, O, H), propracované možnosti elektrifikace stolů, paravány pro optické i akustické oddělení pracovišť. Nepřeberné možnosti využití od samostatného pracoviště po společné vícemístné lavicové pracoviště typu “bench tables”. NOVA, to je řešení pro Váš projekt!


Rozměry:
výška: 740 mm
2800 x 800 mm


Provedení:
Lamino deska 25 mm s hranou ABS 2 mm, dekor - bělený dub, bílá, bříza, světlý buk, světle šedá, ořech. Podnož - svařovaná ocel lakovaná (komaxit) v barvě - bílá, metalik (kovově stříbrná), antracit (tmavě šedá). Možnost volby mezi deskou bez kabelových prostupů, s oblým výřezem v přední hraně desky, resp. s obdélníkovým otvorem pro kabelový průchod (nutno objednat kabelový prostup - kovovou elektrokrabici). Rektifikace pro vyrovnání nerovností podlahy (+10 mm). Snadná montáž i demontáž stolů s konstrukcí "kov - kov" s kotvením desky metrickými šrouby. Montáž jedním nístrojem (DIN911 S5).


Záruka 5 let.

Šířka (mm) 2800
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 740
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 67
Záruka (měsíce) 60
Objem balení (m3) 0,3
Materiálové provedení desky laminovaná dřevotřísková deska tl. 25 mm / hrana ABS
Materiálové provedení podnože kovová podnož, povrchová úprava komaxit
Katalog
Technické informace
Registrujte se doprofizony

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE