Cena za kus bez DPH
9 426 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 405CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 405
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
NARDI GARDEN - logo

NARDI GARDEN NARDI GARDEN je jednou z nejdynamičtějších průmyslových společností v oblasti outdoorového nábytku. Nábytek je vyráběn z vysoce kvalitního polypropylenu a termoplastů,...

Venkovní stůl LIBECCIO

s nastavitelnou velikostí desky i podnože

Rozkládací stůlLibeccio od italské značky Nardi Garden s deskou z polypropylenu DurelTop s UV ochranou a matným povrchem je upevněn na výškově nastavitelných nohách z lakovaného hliníku. Barva stolové desky a podnože je sladěná. Originální design evokuje tradiční nábytek z tepaného železa. Horní deska je zdobena opakujícím se vzorem malých perforací. Kulaté nohy stolu jsou připevněné jednoduchým šroubovacím systémem. Základní rozměr desky je 160 x 100 cm a lze rozšířit na 220 x 100 cm.

Užitečný a multifunkční stůl skvěle poslouží na terase či zahradě, kde jistě oceníte možnost nastavit velikost horní desky i podnože dle potřeby. Tento designový nábytek splňuje vysokou odolnost a je certifikován do zátěžových prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde. Tento model nabízíme také v provedení s hranatými nohami.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600 - 2200
Hloubka (délka) (mm) 1000
Celková výška (mm) 740
Hmotnost produktu (kg) 28.8
Objem balení (m3) 0.193
Záruka (měsíce) 24
Materiál polypropylen, hliník
Venkovní použití Ano

Katalog
Libeccio.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE