Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Počet produktů  
Seřadit  

KVALITNÍ NEMOCNIČNÍ LŮŽKA


Součástí naší nabídky pro vybavení nemocnic a zdravotnických interiérů jsou také nemocniční elektrická a mechanická lůžka. Nemocniční polohovatelná lůžka jsou určena pro pacienty hospitalizované na standardních i specializovaných odděleních odborných léčeben, domovů pro seniory, ústavů sociální péče atd. Nemocniční polohovatelná lůžka s dle konstrukce rozdělena do dvou skupin.

  • Elektrická nemocniční lůžka - polohování a zvedání ložné plochy (nebo jejích částí) je u elektrických nemocničních lůžek zajištěno elektromotory.
  • Mechanická nemocniční lůžka - zdvih ložné plochy lůžka je zajištěn hydraulickým motorem. Polohování ložné plochy mechanického nemocničního lůžka je realizováno plynovou pístnicí, samosvorem či hřebenem.

Nemocniční dětské, kojenecké a novorozenecké postýlky a postele určeny nejmenším pacientům hospitalizovaným na standardních i specializovaných odděleních nemocnic a porodnic.

VLASTNOSTI NEMOCNIČNÍHO LŮŽKA

Nemocniční elektrická a mechanická lůžka a postele se vyznačují především dlouhou životností, nenáročnou údržbou, velmi snadným čištěním a širokou škálou variantností. Dílčí části lůžek jsou konstruovány jako prvky rozmanitého stavebnicového systému. Díky tomuto propracovanému stavebnicovému systému mohou být nemocniční lůžka konfigurována přesně dle Vašich specifických požadavků a nemusejí obsahovat navíc žádné funkce, které nevyužijete. Všechna nemocniční lůžka a postele jsou vyráběna z ocelových profilů, jejichž povrch je upraven práškovými vypalovanými laky, které splňují nejpřísnější požadavky kladené na zdravotnické výrobky a jsou opláštěné různými typy bednění a zábran z lamina. Všechna nemocniční polohovatelná lůžka a postele z naší nabídky byla podrobena důkladným zkouškám a získala certifikát ekologicky šetrného výrobku.

Zobrazit více